Emziren Anne Paketi | Zayıflatan Yemek Paketleri | Zayıflatan Paketler | Detox Express - Eve Servis Diyet Yemek Hizmeti
Stok Kodu:  PK004

Emziren Anne Paketi

Gebelik dönemi boyunca aldığınız fazla kiloları vermek artık emzirirken de mümkün!

850,00 TL (KDV Dahil)
Havale Fiyatı : 807,50 TL
Sepete Ekle

 

Mucizeni Huzurla Büyütürken En Büyük Destekçin Emziren Anne Paketi!
Gebelik dönemi boyunca aldığınız fazla kiloları emzirirken de vermeniz bu paket sayesinde mümkün!

 

Emziren annelerin, sağlıklı diyet yemeklere erişebilmeleri ve besin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamak için Emziren Anne Pakei ile yanınızdayız. 

Bedeninizi ve bebeğinizi önemsiyoruz. 

Bu yüzden gebelik döneminde aldığınız fazla kiloları emzirirken de verebileceğiniz bu paketimizi ısrarla tavsiye ediyoruz :)

Bu paketimizle hem gebelikte aldığınız fazla kiloları verecek hem de sağlıklı bir şekilde bebeğinizi emzirebileceksiniz.

Üstelik size kilo verdirmenin yanında anne sütünüzü de artıracak bu sağlıklı ve lezzeli paketimizde kendi mutfağımızdan tarifi sadece bize özelsüt destekleyici malt içeceği” de gönderiyoruz.

 

Hem bebeğiniz sağlıklı büyüsün, hem de bedeniniz zinde ve fit kalsın :) Bizimle güvendesiniz :)

 

**** Sistem Nasıl Çalışır **** 


  • Paketimizi satın alınca asistanımız sizi arayacak ve size diyetisenimizle görüşmek için en uygun tarihe randevu ayarlayacak. 

  • Boyunuz, kilonuz, yaşınız ve egzersiz sıklığınızla ilgili görüştükten sonra hedeflediğiniz kiloya uygun kalori ihtiyacınızı belirleyeceğiz.

  • Lezzet ve gerekli besin içerikleri ile her gün taze ürünlerle ustalarımız tarafından hazırlanan yemekler kurye ile kapınıza kadar teslim edilecek.

  • Paket ücretlerine yemek dışında neler dahil? Size uygun olan paketi satın aldıktıktan sonra ayda 2 kez diyetisyenimiz ile online görüşme, haftada bir kez ücretsiz vücut analizi ve kurye ile adrese yemek teslimat gibi işlemlere ücretsiz olarak sahip olacaksınız.

  • Paketlerinizde kalori seçenekleri neden yok? Günlük kalori ve besin öğesi ihtiyacı kişiye özgüdür. Bu sebeple sizden istediğimiz boy/kilo/yaş gibi değerlere göre, diyetisyenimiz tarafından ihtiyacınız olan günlük enerji hesaplanacak ve bu doğrultuda porsiyonlama yapacağız. Ayrıca belirli bir süreden sonra kilo verme hızına göre kalori miktarınız yeniden ayarlanarak ya da farklı bir pakete dahil edilerek maksimum başarı sağlamanızı hedefliyoruz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor