Detox Express - Eve Servis Diyet Yemek Hizmeti

hakkimizda

DYT. DİLŞAH KAÇAR

Diyetisyenimiz Dilşah KAÇAR, Hacettepe Üniversitesi, ‘Beslenme ve Diyetetik’ bölümü mezunudur. 2009 yılından bu yana beslenme ve diyet mesleğine gönül vermiş, alanında büyük başarılara imza atmıştır. İstanbul’da 1 yıl süreli ‘’Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği ve Bağırsak Terapisi Eğitimi’ni tamamlayarak hastalıklara ve kişiye özel beslenme alanında uzmanlaşmıştır. Mesleki hayatı boyunca beslenme alanında birçok bilimsel kongreler ve sertifika programlarına katılarak alanındaki gelişmeleri ve yenilikleri büyük bir titizlikle takip etmiştir. 2010 yılında sağlıklı beslenme ve diyet ile ilgili profesyonel rehberlik ve destek alabileceğiniz kendine ait olan Beslenme ve Danışmanlık Merkezi’nde hizmet vermeye başlamıştır.
Mesleğine gönül vermiş, tecrübelerini ve deneyimlerini siz değerli danışanlarıyla paylaşmaktan mutluluk duyan diyetisyenimiz sağlıklı beslenme ve kilo verme kararlarınızı Detox Express mutfağının farkıyla kolaylaştırıyor. Mutfağımız, bu zorlu sürece en güzel şekilde alışacağınız ve adapte olacağınız biçimde sizin için her ayrıntıyı düşünerek kuruldu.
Bizimle Tanışın;

DETOX EXPRESS

2019 yılında Diyetisyenimiz Dilşah KAÇAR’ın yıllarca diyet hakkında edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle kurulmuş olan mucize mutfak Detox Express, tüm değerli danışanlarımızın kilo verme süreçlerinde bu zamanı kolaylaştırabilmenin mümkün olduğunu, korkmadan bütün süreci rahatlıkla geçirebileceğinin garantisini veriyor.  Sağlığınız için kilo verme isteğinizi ve beslenme alışkanlıklarınızı düzene sokabileceğiniz Detox Express her gün yenilenen diyet menüleriyle sizlere farklı bir deneyim yaşatacak.  Detox Express sayesinde kişinin kilo verme isteğinin artması, kilo kontrolünü kendi isteğiyle koruması ve hayatı boyunca sağlıklı yaşam için, sağlıklı beslenme ilkesini benimseyebileceği en iyi beslenme biçimidir.
Zaman kaybınızın ve en büyük sıkıntılarınızdan biri olan bugün ne pişirsem ne yesem derdinizin olmayacağı, gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz hijyen ve temizlik kurallarının en üst seviyede dikkat edildiği bu mutfaktaki her şey kapınıza kadar geliyor. Size uygun olan paketi seçmenizle başlayacak olan programınız kilo verdirirken, rutin yaşamınızı bozmadan farklı diyet yemekleriyle size benzersiz bir gurme deneyimi yaşatacak. Diyetisyenimizin hazırlamış olduğu birbirinden lezzetli diyet tarifleri, profesyonel ekibimiz ve usta şeflerimizin hünerleriyle birleşip zengin içerik ve ayrıcalıklarını sizlere Detox Express mutfağının farkıyla sunuyor. Tüm beslenme alışkanlığınızı değiştirerek uzun vade de sürdürebileceğiniz bu programlar diyet yemek yemenin hafifliğini ve sağlığınız için faydasını size başladığınız günden itibaren hissettiriyor.
Zamandan fazlasıyla tasarruf ettiğiniz, sağlıklı bir şekilde kilo verdiren diyet programlarımızı uygularken bolca vaktiniz olacağından, bu süreçte spor faaliyetleriniz ve sosyal yaşantınızdan ödün vermeden sıkılmadan, yorulmadan düzenli ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenin hazzına varacaksınız. Bu özel paketler sizi diyet yapmaya çok daha fazla istekli hale getirecek, siz mutlu bir şekilde kilo verirken bizler Detox Express ailesi olarak mutluluğunuza ortak olmanın sevincini yaşayacağız. Yüzlerce danışanımız tarafından tecrübe edilen ve başarıyla sonuçlanan her çalışmamızın mutluluğunu bizler yaşıyoruz. Detox Express ailesine katılarak sizde kendiniz için her detayı düşünen bu mutfak arkadaşınızla hemen tanışın.
HİZMETLERİMİZ

Hepimizin isteği elbette daha fit bir vücut.. İstediğimiz vücuda sahip olabilmek için diyet yaparken dikkat etmemiz gereken en önemli unsur sağlıklı bir şekilde kilo vermektir, diyet kişiye özel olmalıdır. Her bireyin  kilo vermesi durumunda alması gereken besinler değişkenlik gösterebilir. Sağlıklı bir yaşam için,  vücudumuzun ihtiyacı olan  protein, karbonhidrat, vitamin, ve minarel gibi temel besin ihtiyaçlarını yediğimiz besinlerle karşılamamız gerekir. Detox Express ailesi olarak sizin için her detayı düşünüyor ve ihtiyacınız olan tüm besinleri kapınıza kadar getiriyoruz. Yoğun iş temposu,  farklı yaşam şartlarında atladığınız öğünlerinizi Detoks Express ile  kolay ve zahmetsiz  bir şekilde eksiksiz tüketmeniz mümkün. Beslenme, detoks ve diyet paketleri;
‘’Adrese teslim diyet yemek servis hizmetimiz tahminlerinizin  çok daha ötesinde ...’’